• 0 (532) 684 90 84
  • info@mekmantolama.com
  • Beşevler Mh. Bilginler Cd. Otoğkur Apt. B/1

Kurumsal

Mek Yapı İnşaat Mantolama


               2000 yılından bu  yana yapı inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız Bursa merkezli birçok başarılı proje gerçekleştirmiştir. Yıllar içerisinde kendini  sürekli güncel kılan firmamız sektörün ihtiyaçlarına yönelik olarak yüzlerce çalışma gerçekleştirmiştir.


               Mek Yapı, 2003 yılından bu yana dış cephe mantolama sistemleri üzerine çalışmalarını başlatmış  sektörün öncü firmalarından biri haline gelmiştir. Firmamız personel eğitimi ve güvenliğine önem vermiş, tüm personelini eğitimlerden geçirerek hem personelin güvenliğini hemde işin verimliliğini arttırmıştır. İş güvenliğini alanında deneyimli iş güvenliği uzmanları ile beraber yürüterek tüm yasal politikalara uymuştur. Zaman içerisinde teknolojik gelişmeleri takip etmiş, müşteri isteklerini araştırmış bunların üst düzeyde karşılanabilmesi için sürekli kendini yenilemiştir. Mek yapı olarak tüm yaptığımız işlerin iş sonrasında da garantisini vererek uzun yıllar kullanıcının güvende kalmasını sağlamıştır.


               Firmamız Bursa’da ve Marmara bölgesinde dış cephe mantolama sistemleri, iç ve dış yalıtım, anahtar teslim inşaat projeleri, çatı uygulamaları ve hertürlü inşaat aşamaları üzerinde hizmet vermektedir. Mek yapı tüm projelerinde görselliğe ve kullanışlılığa önem vererek farkını tüm projelerinde göstermiştir.